daghestani
06 اسفند 1401 - 17:17

تحقق ۱۲۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی بسیج سازندگی در اردبیل

اردبیل-مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ۱۲۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی بسیج سازندگی در استان اردبیل محقق شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ عباس نوظهور بعدازظهر شنبه در مراسم تجلیل از جهادگران طرح جهاد روشنایی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در نیر با اشاره به برنامه‌ریزی در راستای اجرای تسهیلات اشتغال‌زایی بسیج سازندگی در استان اردبیل، اظهار کرد: ۱۲۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی بسیج سازندگی در استان اردبیل محقق شده است.

وی افزود: تفاهم‌نامه بسیج سازندگی و بهزیستی در راستای احداث مسکن، مرمت و بهسازی و احداث سرویس‌های بهداشتی در استان مد نظر قرار گرفته است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیان کرد: احداث ۹۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان استان اردبیل مد نظر قرار گرفته و ۱۹۰ واحد نیز توسط بسیج سازندگی احداث و تحویل متقاضیان داده شده است.

سرهنگ نوظهور با اشاره به نصب پنل‌های خورشیدی در استان اردبیل با رویه مناسب گفت: تاکنون ۲۳۳ واحد پنل خورشیدی در استان اردبیل نصب شده و ۳ هزار دستگاه نیز برای استان ابلاغ شده که در این زمینه محدودیتی وجود ندارد و به تعداد نیاز می‌توانیم پنل خورشیدی درخواست شده را نصب کنیم.

وی خاطرنشان کرد: شهرستان نیر رتبه اول نصب پنل‌های خورشیدی در استان را کسب کرده که درصدد هستیم با ادامه این روند به تمامی اهداف خود در راستای ارائه خدمات به مردم جامه عمل بپوشانیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1056768