daghestani
30 آذر 1401 - 16:17

افزایش حق پرستاری معلولان/ تحویل ۲۰ هزار مسکن مددجویی

رئیس سازمان بهزیستی کشور از افزایش حق پرستاری معلولان و تحویل ۲۰ هزار مسکن مددجویی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی محمد قادری با حضور در شهرستان‌های کرمان، رفسنجان، زاهدان، اسد آباد و میان دوآب ضمن بازدید با نمایندگان مجلس شورای اسلامی مدیران استان دیدار و گفت و گو کرد.

راهبرد اصلی بهزیستی استفاده از ظرفیت‌های سازمان است
رئیس سازمان بهزیستی کشور در سفری یک روزه به استان کرمان و شهرستان‌های کرمان و رفسنجان گفت: استفاده از ظرفیت‌های سازمان به عنوان راهبرد اصلی ما است و این راهبرد در فضای میدانی خودش را نشان می‌دهد و تلاش ما بهبود حال خوب جامعه است.

افزایش حق پرستاری در راستای حمایت از خانواده‌های دارای معلول / تخصیص کمک بلاعوض برای مسکن معلولان

رئیس سازمان بهزیستی کشور در سفر به شهرستان رفسنجان با بیان اینکه نگاه سازمان بهزیستی این است که بتوانیم خانواده‌ها را تقویت کنیم و خانواده یکی از اعضای خود را که دارای مشکل و معلولیت است نگهداری کند، گفت: دولت هم مصوب کرد حق پرستاری افزایش یابد.

اصلاح بیش از ۲۰۰ دستورالعمل اجرایی در سازمان بهزیستی / تحویل ۲۰ هزار مسکن مددجویی در سال گذشته

رئیس سازمان بهزیستی کشور طی سفر به استان سیستان و بلوچستان در شورای اداری بهزیستی استان گفت: طی دو سال گذشته بیش از ۲۰۰ دستورالعمل اجرایی در سازمان غربالگری و اصلاح شده است، بومی سازی برنامه‌های سازمان با نظر استان‌ها و ایجاد مدل‌های خدماتی به صورت استان محور در دستور کار سازمان است.

همچنین جلسه شورای اداری بهزیستی شهرستان اسدآباد با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور، مدیر کل بهزیستی استان، نماینده مردم شهرستان اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و معاونین حوزه‌های تخصصی اداره کل بهزیستی استان در سالن اجتماعات برگزار شد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور همچنین با حضور در شهرستان میاندوآب استان آذربایجان غربی ضمن دیدار با رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس و مدیران استان از چند مرکز شهرستان بازدید کرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 924962